Bibliaolvasó verseny az Irinyi János Református Oktatási Központban

image_pdfimage_print

Iskolánk 3. alkalommal rendezte meg a Regionális Bibliaolvasó versenyét 2019. február 21-én.

A város és a környék közép- illetve általános iskoláiból érkeztek a tanulók, összesen 27-en 11 kísérő tanárral.

A következő szép eredmények születtek:

Általános Iskolák

  1. Sikur Tünde – Berentei Általános Iskola – Felkészítő tanár: Jávori Mária
  2. Bőd Mirtill – IJROK Tompa Mihály Református Általános Iskola – Felkészítő tanár: Kovács Réka
  3. Gass Eszter – Szalézi Szent Ferenc Gimnázium – Felkészítő tanár: Szabóné Gonda Zsuzsanna

Különdíj: Boros Bíborka – IJROK Tompa Mihály Református Általános Iskola – Felkészítő tanár: Kovács Réka

Középiskolák

9-10. évfolyam

  1. Borsai Bianka – Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium, Edelény – felkészítő: Smigura Éva
  2. Varga Lilla – Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium, Edelény – felkészítő: Smigura Éva
  3. Gyurán Gábor – Irinyi János Református Oktatási Központ – felkészítő tanár: Bozsóné Kolosai Éva

Különdíj: Planicska Levente – Ózdi SZC Surányi Endre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája – Felkészítő tanár: Nagyné Máté Erika

11-12. évfolyam

  1. Csizi Alex – Ózdi SZC Surányi Endre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája – Felkészítő tanár: Nagyné Máté Erika
  2. Kulin Roxána Natália – Gomba Levente Gimnázium, Putnok – Felkészítő tanár: Endrésik Zsolt
  3. Kolozsi Ádám – Gomba Levente Gimnázium, Putnok  – Felkészítő tanár: Endrésik Zsolt

Különdíj: Ferencz Orsolya – Szalézi Szent Ferenc Gimnázium – Felkészítő tanár: Szabóné Gonda Zsuzsanna

Minden versenyzőnek gratulálunk és várjuk őket jövőre is, ezen a nemes versenyen.

Áldás, békesség!

Demeterné Mérai Mária és Csodóné Klómer Edina szervező tanárok

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

CAPTCHA


Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..