Fogadóórák

image_pdfimage_print
SorszámNévFogadóóra
1.Bábás Gabriella Tündehétfő 3. óra
2.Balajthy Gergelycsütörtök 5. óra
3.Berzeviczi Beátahétfő 5. óra
4.Bodó Máriahétfő 4. óra
5.Bokorné Ádám Eszterkedd 4. óra
6.Borsodi Csabahétfő 6. óra
7.Borsos Tamástelefonos egyeztetés alapján
8.Bozsóné Kolosai Évahétfő 3. óra
9.Csernaburczky Ferenctelefonos egyeztetés alapján
10.Csodóné Klómer Edinahétfő 3. óra
11.Csorbáné Lehotzky Katalinhétfő 7. óra
12.Darai Imrekedd 3. óra
13.Demeter Jánostelefonos egyeztetés alapján
14.Demeterné Mérai Máriapéntek 2. óra
15.Farkas Imrénészerda 4. óra
16.Farkasné Szabó Juliannakedd 4. óra
17.Forgonyné Viszlai Margithétfő 4. óra
18.Gáldi Imre Zoltánhétfő 3. óra
19.Gaszper Andráshétfő 4. óra
20.Gaszperné Kondás Judithétfő 6. óra
21.Gérus Andreahétfő 5. óra
22.Gérus Bélatelefonos egyeztetés alapján
23.Győri Ágnestelefonos egyeztetés alapján
24.Harsányiné Kovács Mariannatelefonos egyeztetés alapján
25.Hilóczkiné Ülveczki Anikócsütörtök 5. óra
26.Hocza Zsuzsannakedd 2. óra
27.Horváth Mónikahétfő 4. óra
28.Jabelkó Gabriellacsütörtök 3. óra
29.Jánosdeák Ágneskedd 3. óra
30.Kalocsai Évapéntek 4. óra
31.Kántor Gyulahétfő 3. óra
32.Kasza Gézahétfő 6. óra
33.Kerekes Anitahétfő 4. óra
34.Kiss Zsanettszerda 5. óra
35.Kovácsné Horváth Krisztinahétfő 6. óra
36.Krappai Barbarapéntek 3. óra
37.Ligárt Tomáshétfő 3. óra
38.Lovas Tündehétfő 6. óra
39.Lőrinczné Rási Enikőkedd 4. óra
40.Lukácsné Járdánházi Emese Tímeacsütörtök 4. óra
41.Marsi Istvánhétfő 3. óra
42.Mokánszki Bélacsütörtök 3. óra
43.Molnár Beátacsütörtök 7. óra
44.Molnár Csaba Albertnékedd 2. óra
45.Molnár Gáborcsütörtök 4. óra
46.Molnár Magdolnaszerda 3. óra
47.Mucsicska Judithétfő 5. óra
48.Palcsó László Jánoshétfő 5. óra
49.Pere Csabacsütörtök 2. óra
50.Roskó Miklóshétfő 4. óra
51.Szabó Lászlószerda 4. óra
52.Szabó-Salagvárdi Anitahétfő 4. óra
53.Takács Juditszerda 2. óra
54.Tóth Mátéhétfő 3. óra
55.Tóthné Balogi Erzsébetkedd 6. óra
56.Tóthné Poczok Juliannaszerda 5. óra
57.Veresné Banga Ildikóhétfő 3. óra
58.Vitányi Tímeacsütörtök 5. óra
90%-osBoros Gézaszerda 2. óra
93%-osCzakó Gáborszerda 3. óra
50%-osDúzs Jánoshétfő 7. óra
75%-osHrabovszki Jánoshétfő 6. óra
50%-osIvády Emil Miklóskedd 2. óra
50%-osRépási Lászlószerda 7. óra
óraadóFekete Tibortelefonos egyeztetés alapján
óraadóFodor Pétertelefonos egyeztetés alapján
óraadóGregusné Fórizs Anikótelefonos egyeztetés alapján
óraadóHernádi Ádámtelefonos egyeztetés alapján
óraadóNadzon Iréntelefonos egyeztetés alapján
óraadóSzabó Gergőtelefonos egyeztetés alapján
óraadóÚjhelyi Istvántelefonos egyeztetés alapján