Fogadóórák

image_pdfimage_print
SorszámNévIdőpont
1.Bábás Gabriella Tündeszerda 4. óra
2.Balajthy Gergelyhétfő 5. óra
3.Berzeviczi Beátacsütörtök 5. óra
4.Bodó Máriahétfő 2. óra
5.Bokorné Ádám Esztercsütörtök 3. óra
6.Boros Gézacsütörtök 1. óra
7.Borsodi Csabapéntek 3. óra
8.Borsos Tamástelefonos egyeztetés alapján
9.Bozsóné Kolosai Évahétfő 2. óra
10.Czakó Gáborpéntek 4. óra
11.Cserhalmi Józsefhétfő 6. óra
12.Csernaburczky Ferenctelefonos egyeztetés alapján
13.Csodóné Klómer Edinakedd 3. óra
14.Csorbáné Lehotzky Katalinhétfő 5. óra
15.Dányi-Mezei Boglárkatelefonos egyeztetés alapján
16.Darai Imrecsütörtök 6. óra
17.Demeter Jánostelefonos egyeztetés alapján
18.Demeterné Mérai Máriapéntek 3. óra
19.Dobainé Sebő Anitaszerda 5. óra
20.Farkasné Szabó Juliannakedd 3. óra
21.Fekete Tibortelefonos egyeztetés alapján
22.Fodor Pétertelefonos egyeztetés alapján
23.Forgonyné Viszlai Margithétfő 4. óra
24.Gáldi Imre Zoltánhétfő 3. óra
25.Gaszper Andrásszerda 4. óra
26.Gaszperné Kondás Judithétfő 6. óra
27.Gérus Andreapéntek 3. óra
28.Gérus Bélatelefonos egyeztetés alapján
29.Gregusné Fórizs Anikótelefonos egyeztetés alapján
30.Győri Ágnestelefonos egyeztetés alapján
31.Harsányiné Kovács Mariannatelefonos egyeztetés alapján
32.Hilóczkiné Ülveczki Anikópéntek 4. óra
33.Hocza Zsuzsannapéntek 3. óra
34.Horváth Mónikahétfő 5. óra
35.Hrabovszki Jánosszerda 3. óra
36.Ivády Emil Miklóshétfő 1. óra
37.Jabelkó Gabriellacsütörtök 4. óra
38.Jánosdeák Ágneshétfő 4. óra
39.Kalocsai Évahétfő 3. óra
40.Kántor Gyulaszerda 2. óra
41.Kasza Gézacsütörtök 4. óra
42.Kerekes Anitapéntek 2. óra
43.Kiss Zsanetthétfő 3. óra
44.Kopcsik Erikacsütörtök 4. óra
45.Kovácsné Horváth Krisztinahétfő 5. óra
46.Krappai Barbarahétfő 4. óra
47.Ligárt Tomáspéntek 5. óra
48.Lovas Tündekedd 3. óra
49.Lőrinczné Rási Enikőhétfő 5. óra
50.Lukácsné Járdánházi Emese Tímeaszerda 5. óra
51.Marsi Istvánszerda 4. óra
52.Mokánszki Bélaszerda 6. óra
53.Molnár Beátakedd 4. óra
54.Molnár Csaba Albertnépéntek 3. óra
55.Molnár Gáborhétfő 5. óra
56.Molnár Magdolnakedd 6. óra
57.Mucsicska Juditkedd 5. óra
58.Mucsicska Tímeatelefonos egyeztetés alapján
59.Nagyné Máté Erikapéntek 3. óra
60.Palcsó László Jánoscsütörtök 4. óra
61.Pere Csabahétfő 3. óra
62.Répási Lászlószerda 6. óra
63.Roskó Miklóshétfő 3. óra
64.Szabó Gergőtelefonos egyeztetés alapján
65.Szabó Lászlócsütörtök 4. óra
66.Szabó-Salagvárdi Anitakedd 3. óra
67.Takács Juditpéntek 2. óra
68.Tóth Mátéhétfő 4. óra
69.Tóthné Balogi Erzsébetszerda 3. óra
70.Tóthné Poczok Juliannapéntek 3. óra
71.Újhelyi Istvántelefonos egyeztetés alapján
72.Veresné Banga Ildikószerda 3. óra
73.Vitányi Tímeacsütörtök 5. óra

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.