Strandkézilabda Diákolimpia Országos elődöntő V.-VI. kcs. 2026.május 14 Hajdúnánás

Tanulóink második alkalommal szerepeltek strandkézilabda diákolimpián.

Sok élménnyel és új tapasztalatokkal tértünk haza. A jó időjárás mellett remek hangulatban telt a nap. Lányoknál  7 ,- a fiúknál 12 csapat képviseltette magát, ahol a csoportmérkőzések során mindkét csapatunk bejutott a négyes döntőbe.

Strandkézilabda Országos Diákolimpia elődöntőn mindkét csapatunk a 4. helyen végzett. Óriási gratuláció minden versenyző diáknak! Hajrá Irinyi!

A csapat tagjai:

fiúk:lányok:
Beregszászi Flórián 10.BTóth Borbála Éva 10.B
Deák Levente 10.CHarnócz Hanna 10.A
Dobos Benedek Dorián 10.BHorváth Lili 12.D
Faller Bence 9.BTardi Kira Luca 10.F
Balázs Ádám Milán 11.DMoravcsik Olívia Jázmin 13.E
Lovas Máté 11.APál Hanna 11.D
Molnár Zalán 10.BSzentesi Réka 13.D
Teszenyi Tamás Áron 11.C
tartalék: Csirmaz Levente 11.A

 

 

 

Felkészítő tanár, csapatvezető: Tomolyáné Bak Judit

Segítő edző: Ponyi Szabina

« A 4 »
image_pdfimage_print
Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

CAPTCHA


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.